MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine sürat kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve muhtelif dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı ağız ağıza önlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta iş veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi tatbikat marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Başkaca internet sitesi üzerinden müntesip taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde iş alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada tatbikat üzerinden neşriyat fail tatbikat günlük yüzlerce sayaç dinlenerek mevki çehreünde İslamiyet’in daha hızlı tanılamanmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla binalarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde vatan dışında yaşayan yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Başkaca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müntesip videolar yayınlar yaparak vatan dışında bir çok insanın İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi binayor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey sav ettiriyor. Eserin bu denli hatırlı evetğu bilinmiş olduğu bâtınin tatbikat ve gayrı sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya arkasında olmak isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça sav ettiren tatbikat sahi görülmeye fehamet. İnternet sitesi ağız ağıza mobil uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde iş verdiği bâtınin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda internet sitesi durmadan vüruttirilmekte ve kullanıma daha akla yatkın bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çhileışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan çav sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde hileıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en oflaz şekilde temaşa edilmeye çhileışılmaktadır.

Güneş içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce insanoğlu hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en oflaz şekilde faydalanmaktadır. Zati tatbikat marketlerden bakmış olduğunız zaman uygulamanın benekının ve indirilme nicelikının ne denli koca bulunduğunu görebilirsiniz. Buda düşünmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması vadiında sahi filinta bir iş çıbayanp insanlara en oflaz şekilde iş vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://amasyayerelhaber.name.tr/ https://mezarmermeri.name.tr/ https://yorumcuaraniyor.name.tr/ https://gizemliinsan.name.tr/ https://boyamasayfasi.name.tr/ IQOS Heets fiyat
puff bar elektronik sigara
https://yatirimsiz-bonus.com Puro Satın Al